| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hei baietilor baietilor am o intrebare pentru voi. Aveti asa in mintea voastra o domnisoara preferata pe care ati vrea sa o sarutati, sa o imbratisati sa o iubiti, si aceasta sa nu fie sotia/iubita/logodnica? Nu trebuie sa o numiti, doar sa ziceti daca aveti asa o fantezie interzisa cu o alta domnisoara in afara de consoarta

Răspuns Câştigător
| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Mda, dar se intampla rar, de exemplu am o chestie sa sarut o fata cu care nu sunt impreuna si cu care sunt doar asa amic. nimic mai mult dar sunt dati cand as vrea s-o sarut tongue

Răspuns utilizator avertizat
| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Coarna_Mihai_1990):

Prietenul meu drag, cand ti se va ivi ocazia, profita si sarut-o pana ramai fara suflu si sa nu lasi timpul sa treaca pe langa tine

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă explică:

ATENTIE: am uitat sa mentionez, aici nu e vb de fete din televiziune, doar de domnisoarele pe care le-ati cunoscut in club, prin prieteni, la scoala etc

| JeTeLove a răspuns:

Sunt fată, dar îți pot răspunde la întrebare. Această dorință de a săruta o persoană necunoscută se naște datorită faptului că tu, până acum, nu ți-ai sărutat partenera de oricâte ori ai vrut tu. Există anumite "neajunsuri" iar tu nu ai reușit să-ți duci la saturație dorința simplă de a săruta sau de a îmbrățisa (din cine știe ce motive). Cred că este evident cum se poate repara o astfel de problemă (în timp, bineînțeles). De asemenea, aici este vorba și de autocontrol. Concentrează-ți sentimentele și dorințele doar asupra persoanei pe care o iubești cu adevărat.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru JeTeLove):

Problema e ca eu ma plictisesc sa ma concentrez asupra unei persoane, imi place sa zbor din floare in floare. eu sunt o persoana care nu accepta monogamia, nu ma defineste.

Răspuns utilizator avertizat
| VerginicăVacăGrasă explică (pentru TuDorEL96):

Trebuie sa fie de o istetime superioara ca sa reuseasca acest lucru, pana acum toate au picat rusinos la acest examen, si sunt foarte sigur pe mine ca o viata monogama nu ma va face fericit

| Fodes20 a răspuns:

Stiu dc ai adresat intrebarea asta doar pentru baieti laughing). Fetele oricum o sa raspunda : te uiti la prea multe filme porno!

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Fodes20):

Exact! fetele se pierd in detalii inutile si pierd esentialul