| alexandra23alexandra a întrebat:

Hei.buna TPU!:*O.intrebare ce ma tot maacina....de ce in timpul.orgasmului.plang?laughingCel mai.bun.si rapid raspuns... FUNDA :*:*

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa te manifesti tu, asta e organismul tău, fii fericită.

| RAY a răspuns:

Asa exprimi tu fericirea simplu, cred ca tine de pshiologia fiecaruia

| corbulalbrosu a răspuns:

Plangi de fericire si din cauza placerii.

| Emilian65 a răspuns:

Plangi de bucurie sau plangi de necaz? In general fetele plang de bucurie(fericire) cand ajung la orgasm.

| LoveSleep a răspuns:

De fericire și plăcere laughing

| Hakuouki a răspuns:

Realizezi ca ai si tu 15 ani amarati si na.

| frostxtq a răspuns:

Fericire doar. Nu merita sa iti bati capul. Bucura-te ca ajungi la punctul culminant, alte fete plang din cauza ca nu reusesc.

| George_Dragoș_1998 a răspuns:

Nu mai taia ceapa in timp ce ai orgasm, logic