| anonim_4396 a întrebat:

Hei buna. Voi ce credeți despre oamenii care s-au iubit foarte mult dar n-au fost compatibili insa au ramas prieteni sau prieteni cu beneficii?

Răspuns Câştigător
| Fabyana307 a răspuns:

Nu poti ramane prieten/a cu persoana pe care ai iubit o. Sentimentele la un moment dat se întorc o data cu amintirile pe care le aveați impreuna, si va veti face mai mult rau. Iar la prieteni cu beneficii nu vad niciun avantaj ci doar dezavantajele, toti care vor afla ca ti o tragi cu ala te vor face curva dacă esti fata, iar dacă vrei sa ti o tragi fa ti iubit dar nu prieten. Mi se pare foarte urât.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie mi-ar fi scarba sa fac pe hidraulicul cu fosta. Sa terminat, nici nu mai are voie sa dea ochii cu mine

| corbulalbrosu a răspuns:

Un astfel de comportament denota in mod evident si cat se poate de cert faptul ca esti o persoana normala, logica dar mai ales rationala. Sincere felicitari in privinta convingerilor tale. big grin

| CazanMihai a răspuns:

Prieteni e ok...prieteni cu beneficii mi se pare o prostie.

| HadesSs a răspuns:

Nu ai cum sa ramai prieten cu o fosta...nu degeaba te-ai despartit de ea...

| Violleta2022 a răspuns:

Total eronat! Practic compatibilitatea apare imediat la suprafata si ruptura se produce.
Chestia cu iubitul foarte mult este doar o mare minciuna, ca cei care se iubesc intr-adevar foarte mult, se casatoresc si traiesc pana la adnaci batrneti impreuna.
Doar cei care se mint sau nu realizeaza ca iubirea lor este de fapt din interes, ajung sa o rupa.
Trebuie sa fii disperata, sa accepti prietenia cu beneficii, fiind total incapabila sa iti faci o alta relatie normala, bazata pe sentimente.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Habar nai ce buna e **** mea

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Crezi ca.mi pasa? Romancele nu.mi plac, tot ce se poate in afara de asiatice - sud americance si romance / au poftit la maciuca mea