| Hannah06 a întrebat:

Cum este asta cu prieteni cu beneficii?

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Adică sex fără sentimentalisme și obligații. Ne întâlnim, ne simțim bine și amândoi beneficiem de ce ne poate oferi celălalt din punct de vedere sexual.
Ca exemplu vezi filmul friends with benefits.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Adica au sex fara obligatii, sau iesit la plimbare, ori mers in concedii, spre beneficiul ambelor partneri, fara sa fie implicate sentimente, sau alte obligatii.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Exemplu. Am avut un prieten ( maiorul Dorin din nuvelele mele) care era prieten cu mine, ca să mă provoace să âi au de băut. Eu beam 50 ml, el 500 ml. A fost nevoie să treacă ani de zile ca să îmi dau seama de natura prieteniei, așa cum o concepea el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aventuri sexuale ocazionale fara complicatii si nuvele.