| anonim_4396 a întrebat:

'N`ai prieteni, n`ai nici iubit/a', ce credeti?

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Se mai intampla...straight face

| monyk a răspuns:

Buna, pai fa-ti, cine te tine?hee hee

| psiholoaga a răspuns:

Cred ca mintihappy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ca iti place singuratatea.thinking

| alexa a răspuns:

Ibteresanta intrebare, dar nu sunt de acord...stiu ca in ziua de azi iti faci iubitul/a in grupul de prieteni si acolo se naste o relatie, dar nu cred ca este neaparata nevoie sa fie asa.
sunt foarte multe cupluri care nici macar nu au tangente gastile intre ele, sau s.au cunoscut in cu totul si cu totul alt loc...perechea nu ti. o gasesti in gasca neaparat. e adevarat ca acolo iti petreci majoritatea timpului, ajungi sa cunosti si sa fii cunoscut/a, dar te moti remarca si. n alte locuri, poti cunoaste si altii oameni cu care sa socializezi
eu cred ca depinde si de varsta, de felul de gandire, de a vorbi...

| alexdop21 a răspuns:

Nu e neaparat, dar e bine sa ai din amandoua.
Daca nu ai prieteni nu ai cum sa iesi undeva si sa cunosti oameni interesanti, sau cu care te intelegi bine, viitori iubiti
Dar poti avea iubit/a si fara sa ai prieteni pentru ca uneori iubitul/a pot exagera si sa iti interzica sa te mai intalnesti cu prieteni tai, sau sa ii alunge unul cate unul

| Betty18 a răspuns:

Prieteni buni am dar adevarati nu am pentru ca nu cred ca exista
momentan nu am un iubit pentru ink nu am gasit pers care cred eu ca e potrivitabig grin
o sa vina vremea fiecaruia dintre noi!

succes!

| ina a răspuns:

Ca sunt noua in oras.Sincer,uneori asa mi-ar placea sa nu cunosc pe nimeni...Mai ales sa fiu la o scoala noua, din alt oras, poate alta tara...(nu ma intlege gresit, imi iubesc colegii si putini prieteni)

| biancabellaa a răspuns:

Incearca sa te integrezi in mai multe grupuri ca sa devii mai popular/a si schimbat. i look. ul poate asa o sa te placa cineva daca nu ai.

Succes!

| Anna_1499 a răspuns:

Mdaa... eu am prieteni multi. iubiti. zeroo laughing. nici nu imi trebuie momentan. chiar daca am 13 jumate, (fetele de varsta mea au ajuns in alte extreme ). eu vreau sa mai copilaresc angel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am prieteni (niciunul adevărat ce e drept), iar de iubit... nu prea.
Ce e de crezut?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce sa cred. Avand in vedere ca raspunsurile mele serioase (vezi intrebarea cu panaritiu) ti se par stupide, nu ma prea mir ca n-ai prieteni, n-ai iubit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
O fire singuratică, teamă de cei din jur, dar se poate rezolva prin comunicare.
Pa, pa.

| Deea_1936 a răspuns:

O singuratate care apasa, sau mai bine zis pune sare pe rana