| Nicodim7 a întrebat:

Hei cum ii spun unei fete ca o plac sunt clasa 5 si ea doar ca eu A iar ea B asa singura discutie a fost pe autocar in excursie imi e frica sa ii spun ca o plac ca sa nu creada ca sunt tignit spuneti-mi un mod ca sa am discutii cu ea.

5 răspunsuri:
| Rallu112CrazyKidd a răspuns:

Incepe prin ai face complimente de genu: ce frumos te-ai imbracat azi, ce coafura frumoasa ai... Dupa aia cand o mai vezi pe strada zambeste-i si cand simti tu ca v-ati apropiat un pic, adica cel putin sa va salutati cand va vedeti..lasa-i un mesaj, o scrisoare in cutia de posta sau pur si simplu cand o vezi sa-i spui ca de cateva zile iti cam place de ea, crezi ca e frumoasa, atragatoare..etc,etc

| RebeckahAllecsandra a răspuns:

Imparte-ti cariocile si pixurile colorate cu ea. laughing

| LorenaElena186 a răspuns:

In primul rand, clasa a V-a? Nu crezi ca esti cam mic? Invata. si impresioneaz-o astfel. si poate ii zici ca o placi peste cativa ani. ce zici?winking

| Nicodim7 explică:

Nu stiu ce sa zic ca daca ii spun ca imi place poate ma va ura.

| EdytzaYooo a răspuns:

Frate, nu`s eu fata, dar am exp laughing sunt clasa 12, acum termin si din cate stiu am avut ceva prietene, erau "dragute " absolut toate, sa zic "dragute" sa nu zic BUNElaughing asa... nu stiu frate, 1. Daca esti baiat, "barbat" spune`i frate ce simti... Daca te simti inca copilas, doar uitete frumos la ea, mai fai si ceva complimente ex: " Ce sexy esti" Dar razi cand le faci, multor fete le place doar sa te uiti dragut la ele, la mine se mai uitau ele, dar, nahrolling on the floor acuma nu stiu ce sa mai zic, asta este sfatul meu frate, bafta in "a o cucerii" happy!