| ForYouu a întrebat:

Hei! Cum poti excita un baiat? Dar fara sa ma dezbrac!

39 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Hm,si pe urma violatorul e vinovat,sa-l omoram cu pietre in piata publica!
Nu te juca cu sexualitatea nimanui,daca nu vrei sa ai surprize!
Imagineaza-ti ca esti lesinata de foame,nu mai poti nici sa mergi.
Iar eu,in fata ta manac o fripturica cu cartofei prajiti care miros imbietor,ametitor...
Si nu-ti dau nici sa gusti!
Asta vrei sa faci tu,ii arati ce poate avea,dar nu-i dai nimic.
Sa nu te mire reactia lui...
Peste ani,vei intelege exact ce-ti spun,acum bineinteles ca ai senzatia ca exagerez,doar tu crezi ca o sa-i faca placere.
Ei bine,n-o sa-i faca nici o placere,daca e un baiat serios,o sa-ti intoarca spatele si n-o sa mai vrea sa aiba de-a face cu tine niciodata.
Iar daca e putin mai libertin, integritatea ta sexuala nu va fi deloc in siguranta.
Sa te gandesti inainte sa te joci cu oameni.
Vei fi pe deplin responsabila pentru reactiile pe care le vei provoca si, in plus, ti s-ar putea intampla candva si tie.
Si-o sa turbezi, crede-ma pe cuvant.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru greece12):

Tu nu stiai ca cartofii +carnita ingrasa? Plus ca nu cea mai buna asociere! Salata cea mai buna varianta laughing

| greece12 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Sigur!
Dar trebuia sa sune extrem de ispititor, exact ca o fata in ochii baiatului pe care vrea sa-l excite, nici asta nu e cea mai buna asociere!
happy

| Fatamuntilor a răspuns (pentru greece12):

Bineinteles ca glumeam...

Exemplul tau este extrem de graitor si usor de inteles. Sper ca fata sa fi inteleles ca nu e bine sa te joci cu sentimentul omului.

| greece12 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Stiu,Angi,intotdeauna esti cu zambetul pe buze si-o glumita in buzunar!
happy

| Fatamuntilor a răspuns (pentru greece12):

BINE ca sunt si buna la ceva...

| greece12 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Poftim,esti si modesta!
happy

| Polaris a răspuns:

Ești un koala, omule. Nu cred că ai noroc printre masculii speciei umane.

| ombladon a răspuns:

Din moment ce nu vrei sa te dezbraci, probabil nici alte lucruri nu o sa faci cu el, deci nu are rost sa o faci intentionat.

| shippuden a răspuns:

Blow job laughing

| OnuOnulică a răspuns:

Dar nu trebuie neapărat să te dezbraci o puteți face și așa, și o să se excite mult.

| neutrino a răspuns:

Il duci la femei.

| Fatamuntilor a răspuns:

E cea ce numeste,, limbajul trupului''
Dar nu e recomandat daca nu au sentimente fata de baiat.
Daca vrei numai sa-ti bati joc, renunta, ca asta nu face bine nimanui!

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Sex oral,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista suficiente metode dar care nu pot fi explicate in public.Depinde si de tine si de baiat. Uneori este suficienta si o simpla privire pentru a starni acel interes.Mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti urata de multe ori chiar e preferabil sa-l exciti fara sa te dezbraci...

Răspuns utilizator avertizat
| Lolităăăă a răspuns:

Mozoleste-l laughing)

| CorneliaC a răspuns (pentru Lolităăăă):

Ce tare esti, am ras in hohotee

| 1cristian1990 a răspuns:

Eu zic sa stai cuminte daca nu cumva vrei sa sara pe tine sau sa ii faci ganduri cum ca vrei sa iti incepi viata sexuala! Si pentru baieti nu e placut sa fie excitati si pe urma gata, pleci! Poti sa te faci placuta prin limbajul trupului, fi draguta cu el, saruta-l, mangaie-l, fa-i pe plac, dar nu il excita de sa nu mai sti de l si pe urma gata, plec acasa!

| IngerCazator a răspuns:

Sincer nu stiu sa-ti raspund la intrebare asta...
Adica eu de foare imi excit iubitul si fara sa ma dezbrac da sngura nu-mi dau seama cum...
Il sarut pasional, il sarut pe gat, il mangai pe piept... nu stiu ce mai fac da se excita foarte repede cu mine laughing

| Conficker a răspuns:

Cred ca scopul tau este sa-l amagesti si sa-ti bati joc de el. Sper sa nu incurajeze nimeni rea-vointa ta.

| ForYouu explică (pentru Conficker):

Nu, tin la el, dar am 15 ani. nu vreau sa fac sex de la varsta asta.

| darrio2007 a răspuns (pentru ForYouu):

Atunci nu il starni.Il exciti si el trebuie sa se descarce de hormoni.Sa nu cumva sa o faci impotriva vointei tale.Asa ca lasa-l in pace.

| Conficker a răspuns:

Daca ti la el nu faci asta. Il amagesti si tot rea-vointa este dar fara voia ta. Incearca sa ramai doar la sarut pasional si nu trece pragul asta.

| teetrrerretre a răspuns:

Daca o iei la babacioaca si i-o smotocesti. Mai bine de atat nici ca s-ar putea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru teetrrerretre):

Ai un nume de utilizator nepermis de TPU.Te sfatuiesc sa il schimbi imediat.

| misu a răspuns (pentru anonim_4396):

Crezi ca asculta?

| misu a răspuns (pentru misu):

S a speriat,,,,,

| anonim_4396 a răspuns (pentru misu):

TPU nu este sat fara caini, poate sa nu vad ca sa treaca asa.Mult noroc.

| teetrrerretre a răspuns (pentru anonim_4396):

Zi zau cu limba scoasa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru teetrrerretre):

Tu ai impresia ca pe TPU poti face ce vrei? Te inseli, aici nu este sate fara caini.

| teetrrerretre a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu te cred ca suferi grav de nebagare in seama dar pentru asta consulta un specialist!

| anonim_4396 a răspuns (pentru teetrrerretre):

Te sfatuiesc sa respecti regulamentul, nu ma intereseaza cine esti. Urmatoarea jignire chiar si cu substrat, va fi si ultima.O zi buna.

| mariusika31 a răspuns:

Eeeeeeeee

| lupuvesel a răspuns:

Apleacate cand se uita la tine si ai grije ca atunci cand te apleci sa fii cu spatele la elwinking

| bobinyo a răspuns:

Cuvinte mai deokiate. spune i ce film sexi ai vazut u ..si cum faceau aia dragoste.blushing...dar ai grija.s ar putea sa l exciti prea tare.si numai poti skapa de el..pana n ui faci macar...happy. acolo cevatongue

| iskyhigh a răspuns:

Fa-i un oral si spune-i ca-i talent nativ.