| claudiaclau a întrebat:

Am si eu o intrebare.cum poti excita un baiat? ex; cuv;

Dauu funda!

4 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! pai ca sa exciti un baiat ar trebui sa ii faci un sex oral dupa care sa il seduci prin a face un show de striptis cum s-ar spune! Bafta! funda?:d

| Velq a răspuns:

Sarutul pasional, foarte - foarte delicat, plus o respiratie sacadata, vor avea efect asupra tipului. Atinge-l usor cu mana pe gat, pe obraz, pe piept, iar daca locul va permite ( si nu esti foarte inhibata ) pe interiorul pulpei piciorului, garantez ca toate astea " il vor misca ".

| inna10 a răspuns:

Sa te apleci in fata lui daca ai un decolteu si sa te uiti la el misterios