| Andreea_1401 a întrebat:

Hei deci Buna

Stie cineva ce se v-a intampla in sez 3 la Vampires Diares?

Adica pana la urma am inteles ca Damon o sa fie cu Elena, dar cu Stefan cu ramane adica o sa mai fie impreuna cu el vreodata?

Si Stefan ce se v-a intampla cu el dupa ce pleaca cu Klaus?

Va rog sa imi spuneti[-o<

SI FIECARE raspuns o sa primeasca vot "Folositor" si o sa dau si funda big grin:X

Ms anticipat:*!>big grin

3 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Asa cum am vazut in ultimul episod,Stefan pleaca din Mystic Falls impreuna cu Klaus si devine malefic,insetat de sange,asa cum era Damon la inceputul serialului.
Elena si Damon pornesc pe urmele lui Klaus si Stefan,iar,in timpul acestei cautari,acestia devin din ce in ce mai apropiati iar Elena incepe sa puna la indoiala iubirea sa pentru Stefan.
Din cate am auzit,va aparea o fosta prietena de a lui Stefan,Rebeca, interpretate de Claire Holt, din seria "H2o Just Add Water".

| Artemisia a răspuns:

Din cate am inteles, Damon va fi cu Elena, pentru ca Stefan se pare ca pleaca cu Klaus.