| Elial a întrebat:

Hei happy E vorba de un baiat. L-am cunoscut la zilele orasului, eram cu niste prieteni si a venit si el cu noi(il cunostea pe unul dintre prietenii mei) si acolo mi-a spus ca ma place si m-a intrebat daca vreau sa fiu impreuna cu el, dar i-am spus ca nu. El a inteles, dar totusi mi-a cerut numarul sa mai tinem legatura. Dupa cateva zile am mai vorbit prin mesaje, dar au fost convorbiri scurte gen "-Ce faci? -Bine, tu? -Bine." Toate astea s-au intamplat in timpul vacantei de vara, iar in toamna, am vazut ca este in clasa cu mine la liceu. Nu am prea vorbit, ne-am facut alti prieteni necomuni. La un moment dat, dupa cateva saptamani de scoala, l-am chemat afara cu mine si cu niste prietene si a venit si ne-am comportat normal, ca niste prieteni, pana cand, el s-a intalnit cu niste fete si a plecat cu ele si ne-a lasat balta. A doua zii i-am trimis mesaj, spunandu-i ca e nesimtit si ca m-a jignit si ca m-am suparat pe el, iar el si-a cerut scuze si m-a chemat pana la el sa isi ceara scuze si sa ma intrebe ceva, dar i-am spus ca nu vreau sa merg. Apoi m-a intrebat daca il plac si i-am zis ca da. L-am intrebat si eu daca ma place si a zis ca nu stie, chiar nu stie. Am mai vorbit cu el la telefon, el tot insista sa ma duc la el, dar eu nu am cedat. A doua zii am vorbit din nou cu el la telefon si l-am intrebat de ce mi-a pus intrebarea aceea si a zis ca "doar asa". La scoala, dupa cateva zile se tot impingea in mine, ne-am batut si am vorbit ceva mai mult, dar apoi a revenit din nou la aceeasi indiferenta si nici nu s-a mai uitat la mine. Nu am de gand sa mai vorbesc cu el sau sa il mai chem afara, dar nu stiu de ce se comporta asa, nu inteleg de ce m-a mai intrebat acel lucru daca el nu cred ca mai simte nimic?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce slabă ești!
Îi spui tu prima că-l placi și el nu știe dacă te place! Ce a fost în capul tău când ai spus așa ceva?
Uită-l, nu-i de nasul tău.
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Crezi ca el stie? A facut si el ceea ce i-a trecut prin cap ca sa cucereasca o fata, pentru ca asa e la moda. Nimic mai mult.

| Danysan a răspuns:

Si eu as face la fel -De ce nu ai acceptat sa fi cu el din prima buburuz-o! T emanca sau ce -acum daca ai vaz ca umbla dupa altele parca ti-e asa nu? -aahahha.Suna-l si cere-ti scuze -spune-i ca nu sti ce a fost in capu tau atunci de l-ai refuzat -trece-ai printr-o perioada mai naspa-si aveai nevoi de liniste laughing)! Probabil ca el s-a simtit tare naspa atunci si incearca sa se razbune -aici da dovada de prostie -vb cu el -si spune-i ca vrei sa fiti impreuna dar daca o face la baza spune-i ca, cu mana ta il lasi fara mostenitori!

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Asta vrea batut mai fata, am intalnit si eu baiei din acestia, pana nu le trageam o mama de bataie nu scoteam nimic de la el, este sado-masochist