| anonim_4396 a întrebat:

Hei! FUNDA! Daca vreau sa nu bag in seama un baiat pentru a il face sa ma place, ..ar trebui sa ma duc sa stau in preajma lui si tostusi sa nu ii vorbesc, ..sau sa nu ma vada! el stie ca il plac! Va rog, ..argumentati daca se poate!

Răspuns Câştigător
| aaadddyyy a răspuns:

Nu trebuie sa apari in preajma lui intentionat. incearca sa apari intamplator daca te suna nu ii raspunde imediat iar cand ii raspunzi vorbeste repede si prefate ca esti ocupata daca se baga in seama cu tine fa-te ca nu il auzi din prima apoi daca insista spune-i ca nu erai atenta la el.trebuie sa ii arati ca esti o persoana ocupata si ca ai si alte variante (ma refer la baieti) din care sa alegi iar daca stie ca il placi cu atat mai mult trebuie sa ii arati ca lumea ta nu se invarte in jurul lui Atunci isi va da seama si el ce fata minunata esti. FUNDAbig grin