| anonim_4396 a întrebat:

Hei, imi place de un tip, suntem in acelasi liceu numai ca in clase diferite, adica eu intr-o clasa simpla iar el la intensiv engleza. Nu-l cunosc personal,n-am vorbit niciodata cu el,dar ceva ma atrage la el, nu sunt o introvertita dar cand vine vorba de baieti ma cam eschivez, ceva ajutor, va rog? "big grin

4 răspunsuri:
| Andreeaa19 a răspuns:

Buna
Pai du-te si vorbeste cu el, cu timpul, dupa ce vorbiti mai mult si iti place de el, spune-i, poate simte la fel.

| neutrino a răspuns:

El te stie, stie ca tu existi? O fata careia ii place un baiat, trebuie sa stie sa fie bine vazuta de acesta, apoi lasandu-l pe el sa faca un prim pas, daca i-a placut ceea ce a vazuit.

| Dendoris a răspuns:

Ia-ti inima in dinti si go for it! Acum cat inca mai poti ca mai e putin si se termina scoala si pentru cei ce sunt in clase mai mici de a 12-a.

| foreveryoung10 a răspuns:

Du-te vorbeste cu el.Cunoasteti-va