| Copchilu95 a întrebat:

Am o problema. Am trecut clasa 9 - a si am intrat la profilul de stiinte ale naturii. La mine la liceu sunt 4 clase de stiinte ale naturii : 2 de mate fizica intensiv engleza, o clasa de bio - chimie si o clasa de fizica - chimie. Am sustinut proba de intensiv si am picat.o si voi intra la bio - chimie si nu imi place deloc chimia ce sa fac? Va rog sa ma ajutati... La mate - fizica intensiv engleza imi e frica ca o sa fac 5 ore de engleza si eu nu prea stiu engleza mai deloc si la bio - chimie nu imi place chimai deloc... As dori sa fac un profil real ca sa ma pot duce la ori ce facultate doresc. Dau funda

1 răspuns:
| teomili a răspuns:

Pai nu stiu eu prea multe, dar ai putea ori sa incepi niste meditatii la engleza ori sa faci chimie desi nu iti place. Crede-me stiu prin ce treci eu urasc franceza si la scoala chiar facem franceza.