| Mihai_Mihai_1990_G2I4 a întrebat:

Trebuie sa ma inscriu la liceu dar nu as vrea intensiv engleza.La Cuza exista 2 clase de științe una cu engleza si alta fara.Am posibilitatea sa mentionez la ce fel de clasa vreau?(codul este acelasi pentru amandoua)

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este necesar neaparat sa mentionezi clsa, pentru clasa cu intensiv engleza este nevoie sa fi sustinut testul de cunoastere a limbii engleze si daca nu l-ai sustinut nu poti fi repartizat in acea clasa.