| squishyhihi a întrebat:

Hei,intrebare pentru fete va place mai mult sa primiti oral decat sa faceti?!?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Necunoscut112 a răspuns:

Evident. În realitate femeile nu oferă sex oral pentru plăcerea lor personală, pentru că, ce credeţi? Nu există nici cea mai mică plăcere în a molfăi membrul acela... Singura "plăcere" a femeilor poate veni din satisfacţia pe care ştiu că o au bărbaţii in acele momente. Mai grav e când o fac strict din obligaţia "morală", aşa cum se întâmplă adesea.