| adi_8014 a întrebat:

Doar pentru fete! Ce faceti daca sunteti innebunite sa primiti sex oral, dar prietenul refuza sa va ofere?

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu mai faci si gata. Dăăăăă! Mai puneti-va si voi mintea la contributie. ^_^

| Азбука a răspuns:

Sexul asta... oral, a devenit un cadou... se primeste, se ofera. Intersant! laughing

| VacutzaRoscata a răspuns:

Spun next

| nuamPleaca a răspuns:

Curvele o sa se desparta rolling on the floor)

| caius a răspuns:

Zii ca-i faci si tu acelasi lucru, asta ar trebui sa-l convinga

| c4t4lin a răspuns:

Nu exista asa ceva laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca am fost extrem de imbecila cand mi l'am ales.nu de alta dar stii cand iti cunosti partenerul nu se pune problema sa fie sau nu fie asa ceva.totusi.sunt mai nebuna de fel asa ca sincer.nu cred ca as ajunge in situatia in cauza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il violez rolling on the floor