| Doηηa a întrebat:

Fetelor,ce parere aveti despre sexul oral? Va place sa faceti, sa primiti? Fiti sincere!

9 răspunsuri:
| Miihaa a răspuns:

Sa primesc cred ca da, sa fac... scarbos. Da stiu, suna egoist laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Miihaa):

Pai sa primesti numai e "scarbos"? nu e egoism, e prostie

| anhonim a răspuns (pentru Miihaa):

Important e sa it ifie tie bine tongue

| Onixuţa a răspuns:

Prefer să nu spun părerea mea...
Mi se pare ceva cam scârbos. Atât timp cât ambii parteneri au organe sexuale, de ce? În fine. Fiecare cu părerea lui. Gusturile nu se discută.happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Onixuţa):

"Prefer să nu spun părerea mea..." cam aiurea sa incepi asa postul, si dupa tot iti scrii parerea. nu crezi?

| Sofiii2311 a răspuns:

Mie imi place nu chiar cu oricine dar e o senzatie placuta

| lucicaaaaaa a răspuns:

Mie imi place. E un sentiment placut. Depinde de fiecare. dar atata timp cat aveti o igiena corespunzatoare, nu are de ce sa nu va placa. pana la urma, toate vom face asta laughing

| DroGhys a răspuns (pentru lucicaaaaaa):

Uite cineva care recunoaste. Bravo!
Cat pentru Donna... vorba ta daca igiena este corespunzatoare nu e nici o problema.

| AllexStefanPhoto19 a răspuns (pentru lucicaaaaaa):

Ma bucur ca recunosti! Tot respectul!