| Andreea1778 a întrebat:

Hei! Întrebare pentru fete :voi ce ați face dacă ii faceți sex oral unui băiat și a doua zi când vă întâlniți nu vă mai sărută? Mie sincer mi se pare un gest de nesimțit voi ce ziceți?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi chiar e, nici nu merita să-i mai faci. eu nu aș mai vorbi cu-n astfel de om.

| GabiDumitrescu a răspuns:

E cretin. Si imatur. Mai aud pe aici cu pasta de dinti si apa de gura. Bai, deci imi faci oral. Termin, nu termin, nu am absolut nici un stres sa te sarut, ba chiar ma excita suplimentar sa te sarut dupa ce am terminat in gura ta sau pe fata. Astia cum ai zis tu... niste pampalai care nu vor oral pentru ca au vreo treaba cu cea de linga ei, ci doar ca sa se simta ei ca domina, ca bifeaza o chestie vazuta in filme.

| SG1995 a răspuns:

Sunt mascul, dar cum sa zic, orice tip care face asta e imbecil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, trebuia sa discuti cu el inainte de oral, daca vreti sa aveti o relatie sau ce doriti,
in al doilea rand, ai grija sa termine mereu cand faceti sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi pa pentru mine.Nu e numai nesimţit, ci şi imatur.Ce să fac eu cu unul căruia îi este scârbă de propria lui sculă? Nu umblu cu băieţei, nu-s pedofilă.

| JustStitch a răspuns:

El a căutat doar să profite de tine si ar trebui să renunți definitiv la el că e un om fara valoare, un nenorocit

| vasile2222 a răspuns:

Poate se joaca cu tine happy Uneori barbatii sunt mai badarani... fara intentie.

| armand69 a răspuns:

Nesimtit si taranoi

| xRaffy a răspuns:

Pasta de dinți și apa de gura și se rezolva. Normal ar trebui sa te săruți după oral dar nici eu nu înțeleg gestul?

| Andreea1778 explică:

Nu

| Mirella2344 a răspuns:

Tu te ai saruta?laughing