| CiocolaticaDulshee a întrebat:

Hei, m-am apucat recent de sala si acolo e un instructor dragut si tanar si as vrea sa flirtez putin cu el, poate ii atrag atentia. Problema e ca nu prea sunt buna la chestiile astea, nu stiu ce sa ii zic. Ma puteti ajuta cu cateva sfaturi? :*

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spune-i ca deja te-a dat pe spate si daca cumva are vreo rezolvare pentru situatia ta.

| grab a răspuns:

Fa-ti-l antrenor personal platit. si din cand in cand il rogi sa mai stea cu tine cateva minute peste program ca il cinstesti si poate asa il convingi sa il constesti cu o cafea dupa club sau cu un film sau o plimbare in parc daca nu are iubita. daca are iubita si e retinut... de aia exista vestiare cu cheie in usa, profita! happy

| Hakuouki a răspuns:

Mergi goala la sala. Pana la urma, tot la sex ajungeti, de ce sa pierzi timpul? Cati ani ai?

| CiocolaticaDulshee explică:

18 -_-