| bella_8223 a întrebat:

am si eu o mica problema (daca pot sa-i spun asa) imi place de un baiat...numai ca el e putin cam fitos.As vrea sa ii atrag atentia dar nu stiu cumbig grinimi puteti da cateve sfaturi?! pls. dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| AdelinaChp a răspuns:

Baietii astia fitosi rolling eyes ne furaa inima tongue... daca vrei sa ii atragi atentia trebuie sa faci in asa fel incat sa arata-i foartee bine ( haine la moda, par coafat frumos, intra in vorba cu toti, saluta, zambeste ) baietii is topiti dupa fete din asteabatting eyelashes, daca are un grup al lui de baieti intra in vorba cu unul dintre ei pe care il cunosti si ashea poate mai vbiti si voi :->

succes :X

fundis`aa tongue

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da desigur! Pai...in primul rand el te place? Daca da urmareste ce iti spun: 1Asigurate ca tea observat!
2Atragei atentia vorbind cu el si spunand glume(daca nu sunt bune mai bine nu incerca)
3Intreaba-l de cine ii place!

| alinuta123 a răspuns:

Incearca sa vb cu el si sa fi(doar un pic ca el)ca el apoi il faci niste complimente si. poate. te va placea. spun asa pentru ca nu te cunosc si nu prea stiu cum te porti... daca as stii ta as da mai multe sfaturi daca primesti te rog sa imi spui cum arata te rog ca pote te ajut mai mult happy laughingrolling on the floor nu mai daca vrei nu obligsazici intentionat! 1papapapa!

| razvanvladd a răspuns:

Sa iti zic parerea unui baiat,, fitos,,. Iti voi zice cum e la mine. Mie imi place la o fata sa arate bine si la corp si la fata.
daca nu arati foarte bine la fata, macar macheazate un pic(atentie sa nu fie ceva excesiv, cu bun gust si de calitate), imbracate cu ceva ce nu are oricine(de preferat de firma, de fapt e lege dar nu toti isi permit). incearca sa mergi cat mai cu stil si incearca ca atunci cand mergi pe langa el sa il faci sa intoarca capul dupa tine si eventual o privire,, hot,, sau un salut incet(incat sa te auda) si senzual, asta il va da pe spate...in 2 saptamani il vei avea la picioare(mie mi s-a intamplat sa ma seduca o tipa care arata foarte bine dar ea nu facea intentionat, avea prieten). Dar daca nu arati cat de cat acceptabil nu incerca, noi apreciem fetele frumoase cu 90/60/90... sper ca ti-am fost de ajutor si scuze pentru unele greseli gramaticale