| Georgi99 a întrebat:

Hei,ma puteti ajuta?
Imi place de un baiat, el e genul de baiat curvar si ca sa-l cuceresc ar trebui sa fiu indiferenta.Cum ar trebuie sa ma comport cu el, nici sa nu-l alung dar sa-l si atrag?

Fundita

Răspuns Câştigător
| Phini a răspuns:

happy incearca sa nu ii raspunzi la avansuri. prefate ca nu te intereseaza, si comporta-te indiferenta, sau ca toti ceilanti cu el. asta o sa il inebuneasca si o sa le lase pe celelalte, si o sa se concentreze pe tine. Dar ai grija happy ca genul asta de tip o sa se plictiseasca imediat de tine dupa ce te-a cucerit. incearca sa il starnesti mereu nu ii arata niciodata ca iti place de el, lasa-l sa flirteze mereu cu tine si sa isi dea silinta, dar din cand in cand, fai pe plac, si lasa-te vrajita de el.
Stiu. ca si eu sunt ceva de genul. nu imi plac fetele care se lasa agatate usor, prefer sa lupt pentru ce imi place! big grin

33 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AdyAdeluş a răspuns:

Ar trebui sa fi cat de cat indiferenta, sa ai o tinuta provocatoare, sa ai miscari provocatoare si sa te dai subtil pe langa el. Adica sa ii atragi atentia prin anumite lucruri. Prin look-ul tau sau atitudinea.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

''Imi place de un baiat, el e genul de baiat curvar''
E ca si cum ai spune ca-ti place sa-ti dai degetul prin tocatoru de carne.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un barbat ca acesta din punctul meu de vedere nu poate oferi mai mult decat niste limbute.
Iar daca acea persoana nu esti tu si vrei sa il atragi doar pe el este trist, ma mir ca nu te simti.
Plus oricat de mult te-ai chinui tu sa fi gagica gagicilor sunt si altele care il fac pe mr. fericit, nu numai tu. Mereu va avea si altele.(orice barbat mai are cate o femeie de rezerva iar daca nu, va face rost)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alta idioata care face dupa pe victima. patetic

| Georgi99 explică (pentru anonim_4396):

Nu ma cunosti, n-ai de unde sa stii!
P.S:pe acest site se dau sfaturi, nu se jigneste.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Georgi99):

Sfaturi se dau unor persoane care au de invatat dupa acel sfat, nu unor adolescenti dusi cu pluta.

| Georgi99 explică (pentru anonim_4396):

laughing) ok, noi adolescenti suntem dusi cu pluta, dar promitem ca ne intoarcem cu barca laughing)

| Happyjump a răspuns:

Ai zis ca e curvar, daca vei sta langa el vei deveni curva

| Georgi99 explică (pentru Happyjump):

Stii vorba aia? Extremele se atrag!winking

| MotanAndrei a răspuns:

Iti spun ca nu merita acest baiat sa fie cu tine. Daca e curvar si umbla cu multe fete, fii sigura ca o sa te insele. Si daca nu ti-ai pus niciodata intrebarea, de ce umbla cu multe fete? raspunsul e simplu, cauta o fata care sa intretina relati sexuale cu el. Daca tu faci prostia si te cuplezi cu el si ajungeti rapid sa aveti o aventura, dupa aventura, crezi ca se mai uita la tine? NU! funda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MotanAndrei):

Sincera, nu cred ca vroia sa auda de la noi cum ca niciodata nu il va putea obtine ci cum sa faca asta, infine. Nu m-as incurca nici eu. Fata sigur ne injuralaughing

| MotanAndrei a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing eu i-am dat un sfat parintesc. P.S nu's parinte]laughing rolling on the floor

| Georgi99 explică (pentru anonim_4396):

Nu-s genul de injura.Nu vreau sa mi se spuna ce sa nu fac, asta stiu si eu. Oricum multumesc pentru sfat, o sa-l urmez.

| MEduard a răspuns:

Ceea ce vrei tu să faci este să te schimbi pentru cineva care nu merită, ceea ce este greşit din toate punctele de vedere. Nu merită, nu are rost. Dacă te caută el, bine. Dacă nu, nu îl văd împreună cu tine. Nu te merită. Ai grijă!

| lTudyl a răspuns:

Daca tu nu esti destul de frumoasa incat sa il fi cucerit doar dintr-o privire pana acum si sa fie mort dupa tine... nu ai nici o sansa!
Chiar daca il atragi, o sa stea cu tine o saptamana, maxim doua iar apoi o sa te lase cu inima franta!
Mai bine uita-l.winking

| Georgi99 explică (pentru lTudyl):

Niciodata nu stii de unde sare iepurele.De ce sa nu incerc? Am cerut sfaturi, nu sa fiu jignita, asta puteam gasi usor.winking

| Anonimata23 a răspuns:

Incearca sa te imbraci provocator. Si sa-l privesti cu coada ochilui.winking

| RikuDoku a răspuns:

Fi tu insuti nu are rost sa pretinzi ca esti cineva ca mai tarziu tot afla cum esti si dupa daca ii place sau nu cum esti tu ce-a adevarat nimeni nu stie.

| anonimaaiaa a răspuns:

Cati ani aveti? happy

| Georgi99 explică (pentru anonimaaiaa):

Eu am 16 happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Georgi99):

Nu merge asa, cei ca tine nu aveti cale de intoarcere, cel putin nu toti, sunt putini care o fac, dar tu esti mult prea pierduta.

| Georgi99 explică (pentru anonim_4396):

De ce crezi asta? Ma cunosti? M-ai vazut, ai vazut cum gandesc? NU, si atunci de unde stii? Am cerut un simplu sfat, atat, nu sa fiu judecata de persoane care nici nu ma cunosc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Georgi99):

Cum sa nu te cunosc. cand te uiti dupa un curvar, tu ce esti, o doamna? nu trebuie sa te vad sa imi dau seama ce mentalitate de turma si fb ai.
daca eu zic acum " nu imi plac negri" nu ar insemna ca sunt rasisit? pai da. aasa si la tine.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru anonim_4396):

Problema nu e ca se uita dupa un fustangiu, ca poate si ea vrea frichifrichi si atat. Problema e ca vrea sa-l cucereasca, ceea ce nu are cum sa se intample. A cuceri pe cineva presupune sa-i cuceresti inima (ca sa folosesc o metafora) nu doar puta iar un curvar nu poate fi ''cucerit''...
In concluzie, avand in vedere ca nu vrea doar sex, e masochista. Asta sau vrea doar sex si habar n-are sa se exprime.

| anonim_4396 a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Oricum ai spuneo, nu e normala (sa nu zic altfel)

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu judec un om in functie de cati parteneri sexuali are, altele sunt criteriile care conteaza cu adevarat : cat e de harnic, cat e de corect, daca e un om de cuvant sau nu, daca ma pot baza sau nu in el, etc.

| anonimaaiaa a răspuns (pentru Georgi99):

Si el?