| Lexyfrumusik12 a întrebat:

Cum trebuie sa ma comport cu un baiat daca ii plac adica cum sa-l fac sai atrag atentia tongue

Răspuns Câştigător
| addinne a răspuns:

Pf ...credeam ca numai eu sunt in situatii dinastea.Eu am facut ceva cam iesit de sub contraol dar a mers! Fa; ti un id cu numele unei fete si pune o poza cu o fata oarecare dar si atragatoare dp net. Vorbeste cu el pe id ala si intreaba'l hei.de unde esti.cati ani ai...si cand zice localitatea tu ii zici :a.parca aveam si eu o prietena pe acolo dar nu mai sstiu cum o cheama. parca x'ulescu nu? si incepi discutia.il intrebi ce parere are de ea[adica de tine si etc] pup sper ca n.a fost prea trz sa'mi spui daca iti place ideeabig grin

5 răspunsuri:
| Millis a răspuns:

Comporta-te frumos cu el, povesteste des cu el, cand e suparat consoleazal bafta :* funda? te rog mult

| ZuuZyYyYyZ a răspuns:

1. Vorbeste cu el
2... stai cu el... cat vrei daca nu pleaca
3. arata-i cal il iubesti
4. mai indata spune-i ca il iubesti sa nu-ti fie rusine ca si mie mi-a fost
5. urmeaza acesti pasi happy

| NuAmCeFace a răspuns:

Pai... daca ii place de tine nu trebuie sa ii atragi atentia pentru ca va crede ca esti prea,, disperata,,

| VIRUSX a răspuns:

Ma deci ii faci complimente dar depinde cum il abordezi daca te place asa e si faza il mai ei si tu de maine din astea

| mehanna2000 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema dar nu stiu daca chiar ma place dar un sfat joaca chestii deale lor ex:fotbal si fa un lucru care sa vada daca esti atletica ex:saritul coardei. mult succes! imi dai funda?