| ShorinhoEubaby a întrebat:

Hei. Ma puteti ajuta? uite am incercat sa ma masturbez, iar cand am introdus degetul, am simtit un os ( cred )... e normal? nu inauntru, ci undeva in lateral... nu prea stiu sa explic sper ca ati inteles thinking

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce interesant... un os

| Phutui a răspuns:

Pe tine cine te **** sigur da de oaselaughing, numa sa nu ramana cu aschii infipte in organu muncii

| spad3r a răspuns:

Nu am inteles crying

| Haddy a răspuns:

Poate l-ai bagat in gura, si nu stii tu...laughing Eu as zice sa incerci in vagin.laughing

| EuCaAsaSpunEu a răspuns:

Depinde de pozitie ( cred ) sau cine stie cum ai bagat degetu thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca te-ai masturbat in gura