| Deya63 a întrebat:

Hei...mie îmi place foarte tare de un băiat... La început am crezut că și el ma place deoarece mă lua în brațe, de după gât, se prefăcea că mă pupă... Dar apoi geamănul lui cântă ceva melodie și la versul și "aș vrea să îmbătrânim în 2" s-a uitat spre mine, apoi am vrut să mă așez pe bancă dar el s-a pus în locul meu și a zis dacă vrei te țin eu în brațe... Următoarea zi, la școală, o prietenă l-a întrebat pe băiatul pe care îl plac dacă mă placa... Și a spus nu... Ce credeți? Cine ma place?

2 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Astea sunt dezbateri de adolescenti! Cel care a zis nu poate doar a fost rusinat sa recunoasca, iar celalalt poate doar a glumit (nu intreba de ce, asa fac si fetele, ofera afectivitate apoi spun ca doresc doar prietenie).
Chiar ti se par importante copilariile astea? Bucura-te de prieteni si doar atat, relatiile adevarate sunt cu totu altceva!

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca ai un corp cu formele bine conturate, dezvoltate, reliefate si acest lucru il/ii excita imaginatia si din acel motiv nu se poate abtine sa nu te atinga cu scopul de a te pipai, mangaia. Chiar daca nu recunoaste fata de colegi si prieteni, mai mult ca sigur nu a spus adevarul fiindca un baiat complet dezinteresat nu ar avea un astfel de comportament. Fii tu mai tupeista, mai indrazneata si spune de fata cu prietenii ca il simpatizezi si ii ceri sa-ti raspunda la provocare atunci pe loc cu ei de fata. Succes!