| IubesteEa a întrebat:

Buna ! vreau sa raspundeti la niste intrebari!deci e un baiat la liceu de care imi place (eu sunt in generala)si suntem amici si sambata eram suparata ca nu iese afara si mi-am pus dorinta sa iasa afara si a iesit si am luat in brate o fata si i-am zis ca mi-a fost dor de ea si el s-a uitat la mine ,desi el mi-a spus pe mess ca nu stie ca iese ca are meci si totusi a iesit! credeti ca a vrut sa imi faca o supriza ?iar duminica eram cu o fata de 10 ani e super de treaba e si tare in gura si tupeista imi place de ea, unul ne-a dat afara din parc si noi vroiam tot sa mergem si ei ii era frica si fugea si baiatul ala era la teren si se uita la mine langa el era tot un prieten de al meu si de al lui si face ala hai ma hai ma .imi striga numele si nu m-am uitat de ce credeti?si inainte de ai avea idul lui asta de care imi place ,i-a cerut lui fratimiu idul desi avem si ceva in comun la amn2 ne place twilight si dupa ce i-a cerut idul lui fratimiu l-a intrebat pe fratimiu daca am id si facebook deci ce credeti ?si pe mess imi zicea ca sunt frumoasa desi am pus o prietena sa il intrebe daca ii place de mine si a zis ca ii plac toate fetele deci eu cred ca ma iubeste pe mine voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Chestia cu dorința e o coincidență, se-ntâmplă. Dacă zici că a făcut toate astea, înseamnă că așa e, cum zici, te place. Mai bine axează-te pe școală în anii ăștia, mai ales că ești doar în generală, mai ai o groază de învățat.

| aliceinchains a răspuns:

Are 13 ani, iart-o.hee hee

| Adella21 a răspuns:

Pai,vorbeste cu el...

| stefy a răspuns:

Daca se intereseaza de tine, si te priveste intr-un anumit fel inseamna ca te place sigur.