| Deutzika_7568 a întrebat:

Hei. Sunt sora Andreei.
Am 13 ani jumatate si sunt la a 2`a menstruatie.
Astazi e a 4`a zii.
Sangele care imi curge miroase foarte urat si este deschis la culoare[ este ca si cel unde te tai]
Va rog spuneti-mi ce ar putea fii.
Multumesc!
Dau ` funda

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

E normal ca menstruatia sa tina intre 3 si 7 zile.ai grija in ceea ce priveste igiena si totul e ok nu te speria nu ai nimic

3 răspunsuri:
| petitdreamer a răspuns:

Singurul in masura sa iti zica ce este este medicul ginecolog... Nu ezita. Mergi la un control neaparat. Poate fi grav.

| GoGoSHiKa a răspuns:

L'ai si mirosit, mai ai sa il pui intr'un pahar drept suc si sa il beibig grin fata mea e sange!big grin de la ciclu ce pna mea te ajtepti sa miroasa a camay sau a trandafiri?raised eyebrows dca vrei si a capsuni, caramel ai mult "parfumuri" de alesbig grinwaiting louserbig grin

| anushka779 a răspuns:

Nu e nimic
e destul de normal