| Fabiana2R a întrebat:

Hei TPU, acum ceva vreme am cunoscut un tip SUPER, arata bine, e super ca baiat, insa are prietena. El spune ca nu se inteleg, ca se cearta des, ca intre ei e mai mult ceva de forma, ca o obisnuinta, ca ea se vede cu alti baieti si el la fel, cu alte fete, insa problema este ca a inceput sa-mi placa de el. Nu stiu daca ma minte in privinta ei, ideea e ca ieri am vazut o postare pe facebookul lui unde ea ii ura la multi ani si il alinta, ceea ce m-a pus pe ganduri, adica, atata timp cat nu te intelegi cu cineva nu ii vorbesti siropos... Azi ne-am vazut, nu am fost singuri, ci cu niste prieteni, insa el vrea sa ma mai vada, si sincer si eu vreau. Sunt doua posibilitati: spune adevarul si pot fi cu el atunci, sau ma minte si tipa respectiva ma poate cauta si probabil va iesi urat, si sincer as vrea sa evit un posibil conflict cu ea. Ma macina gandul ca daca as ramane cu el, as putea pati la fel ca tipa de acum. va rog, un sfat sincer, imi place mult de el si nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Daydream a răspuns:

Ma bucur ca nu te mai deranjeaza! Poate e sincer, n-ai cum sa stii! Poate gresesc eu, dar cred ca trebuie sa va mai cunoasteti pentru ca din cate ai scris nu mi se pare ca va cunoasteti prea bine! E doar parerea mea.Nu trebuie sa tii cont de ea!

6 răspunsuri:
| Daydream a răspuns:

Eu cred ca te minte, dar cel mai bine e sa-i urmaresti activitatea pe facebook si din cate ai scris eu cred ca e cam neserios, dar parerea mea e ca ar trebui sa mai astepti putin inainte sa fiti impreuna!
Apropo ce s-a mai intamplat cu nebunul ila care ziceai ca nu te lasa in pace?

| Fabiana2R explică (pentru Daydream):

Pana la urma am scapat de el, se vede cu doua fete in prezent din cate stiu, m-a mai cautat de cateva ori sa ne impacam dar l-am respins. ma bucur mult ca s-a rezolvat si ma simt eu mai linistita acum, nu imi mai e frica sa ma vad cu cineva sau ceva de genul, insa recunosc ca am o oarecare retinere cand cunosc acum un baiat de teama sa nu regasesc in comportamentul lui anumite insusiri care le regaseam si in fostul prieten... mi-as fi dorit insa ca tipul asta sa fie sincer, e prea perfect, mult prea perfect.

| Fabiana2R explică (pentru Daydream):

Multumesc, iti voi da funda, multumesc mult pentru toate sfaturile pe care mi le-ai dat pana acum!

| Daydream a răspuns (pentru Fabiana2R):

N-ai pentru ce, dar ma simt prost, te rog da-mi orice raspuns la o intrebare pe care am pus-o ca sa-ti dau si eu o funda!

| Fabiana2R explică (pentru Daydream):

Ti-am dat un mesaj privat

| Daydream a răspuns (pentru Fabiana2R):

L-am vazut si ti-am raspuns!