| Danielionut9 a întrebat:

Am 14 ani si sunt bisexual. Este un băiat in clasa de care imi place mult si cred ca e bi sau gay pentru ca mereu când se schimba băieții după ora de sport de uita la boxeri insistent. Cum sa ii spun ca si eu sunt si sa fiu cu el

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La boxerii lui? Sa vada daca s-a sculat? Sau la boxerii lor? Daca se uita la ai lor posibil sa fie gay.Fetita.Trage-l deoparte si spune-i. Posibil ca te va trata cu spatele.Si nu va recunoaste. Dupa un timp te va trata DOAR cu spatele.

| corbulalbrosu a răspuns:

II faci cu ochiu, sau ii zambesti, ii propui sa mergeti impreuna la plimbare, sau sa faceti jogging.

| Emilian65 a răspuns:

Du-te la el si spune-i ca si tu esti gay, si vezi cum reactioneaza.

| LoveSleep a răspuns:

Visezi, mai mult ca sigur. Poate o are mica si se uita si el laughing
Cat despre tine, o sa te scutesc de incearca sa afli, trebuie sa intelegi ca, bla bla bla si o sa vin direct cu intrebarea: Ce anume iti place la chestia asta? Eu chiar nu va inteleg, daca m-ar lumina si pe mine careva ar fi minunat.

| minrest a răspuns:

E o chestie ciudata, privirea oamenilor fuge involuntar la zona aia, in special cand se dezbraca. Asa ca e probabil sa nu fie gay. Ar fi ideal daca ti-ai dezvolta mai mult inclinatia pentru fete decat cea pentru baieti. Salut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i direct fara complicatii!

Răspuns utilizator avertizat
| darriya a răspuns:

laughingdaca o fata se schimba de fata cu mine instant ma uit la sanii ei.ce crezi nu ma uit ca as fi bi, nu, Doamne fereste, doar ma uit sa vad cum ii are...asa si un baiat se uita sa vada daca are penisul mai mare, mic decat al lui, nu e neaparat gay.bi,nu incurca lucrurile sa nu cazi de prost in toata scoala

| Veltorb a răspuns:

Dacă vă îțelegeți bine, sfatul meu e să găsești un moment oportun să-i spui ce sentimente ai pentru el

| andrei5073 a răspuns:

SPUNEI direct in fata
(Nu in public)