| anonim_4396 a întrebat:

Buna

De ce un baiat se uita insistent la o fata fara sa isi mai ia ochii de la ea (ceea ce cred eu e ca acel baiat o place ), iar peste 5 zile nici nu ii da importanta(adica daca ea il priveste el vede chestia asta, dar nu o priveste )? Chiar asa au ajuns baietii din ziua de azi?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai naibii baieti. Se uita 5 zile si gata.
Chiar asa a ajuns lumea in ziua de azi? Te uiti insistent la cineva si inseamna ca-l placi. Vai, aseara eram in tren si o tipa se uita insistent la mine. Atentie, schimbare de sex, bre! Se mai uita si fetele insistent la tine.

Acum ce sa cred? Ca m-ar fi ucis cu sange rece, ca era impresionata de viteza mea de tastat pe laptop? Hmm, cine stie? N-o sa aflam niciodata de ce unii oameni se uita insistent la altii, mai ales cand n-au ce vedea mai frumos. rolling on the floor

| Bloom_2977 a răspuns:

Eu cred ca poate o place dar cind fata se uita la el nu avea kurajul sa o priveasca in fata.