| Georgyana31 a întrebat:

Un baiat mai mare ca mine cu 2 ani (cred)ca ma place! El nu ma cunoaste dar se uita uneori insistent la mine! Noi facem sportul impreuna,iar el se apropie mereu de mine si se da in spectacol! Ei(clasa lui) pleaca mereu inaintea noastra de la sport, si el ultima data se uita la mine.Ma salua dar,repet, eu nici nu il cunosc! Ce sa cred? Ma place? Funda! O_o

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,baiatul te place.
I-ai atras atentia si de-asta te priveste,ar vrea sa-ti si vorbeasca,asa ca te si saluta,sperand sa-i raspunzi si sa poata sa intre in vorba cu tine.
Daca iti place, ii poti da o sansa, zambeste-i si tu si saluta-l.
Daca nu, nu-i da atentie, va intelege.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te place, dar acum tatoneaza terenul.

| cristimihailov a răspuns:

De ce nu ii raspunzi sa aflii ce se intampla?
La urma urmei... doar raspunzi la un salut intr-un mod politicos...
Daca vrei sa fii directa, spune-i ca il placi partial. De fapt nu te atrage cand se da in spectacol... Vezi ce iese.

| oprescudorin11 a răspuns:

De placut sigur te place! Doar trebuie sa verifici daca esti o viitoare victima, poate te simte 'slaba', sau poate deveni serios. In asta consta insa 'taria' ta. Cu rabdare, poti afla. Incearca sa nu te autoiluzionezi dar nu-ti pierde speranta.

| robertp1 a răspuns:

Da, te place. Daca nu ii sti clasa poate poti gasi orarul pe site pus si asa ii gasesti clasa si poate incerci sa vorbesti cu el. Dar el ar trebui sa incerce primul ca e baiat. Daca nu ai curaj sa ii vorbesti afla cum il cheama si cauta-i facebook-ul

| DyanneDyyD15 a răspuns:

Eu spun ca te place, incearca sa il cunosti, dai o sansa:*:*