| mAlexandra a întrebat:

^^ Am cateva intrebari legate de Sims 2 big grin
1. Pentru ce este Sims2Pack Clean Installer, si cum functioneaza? L`am luat o data si nu stiu ce trebuie sa fac. Am citit intr-o alta intrebare ca te ajuta sa vezi hainele, mai ales coafurile in sims. la mine nu a mers. poate pentru ca n`am stiut sa umblu pe el. Daca puteti sa-mi dati si`un link de unde pot descarca programu big grin.

2. SimPe. la aceeasi intrebare am vazut ca, desi e de creat cica ajuta sa vada obiectele in sims ( haine, coafuri etc. ) Asa e? L`am downloadat dar, in intrebarea aceea zicea ca imi trebuie si Sims2Pack Clean Installer.

Funda cel care ma ajuta big grin. Si are un raspuns mai amanuntit.

Răspuns Câştigător
| FreeLife a răspuns:

Nu am raspuns sa ma aflu in treaba, nu ai inteles tu ce am spus...
Pack-u e pack, si e normal sa-ti dea ceva in plus fata de optiunile jocului original, Clean Instaler e... sa-ti zic asa o metoda usoara de a-l instala (Pack-ul) fara sa-ti dea ceva erori sau sa-ti ceara coduri...
Daca era sa raspund la abureala ma abtineam crede-ma, nu-s genu...

4 răspunsuri:
| FreeLife a răspuns:

Ai gresit categoria... nu cred ca are de a face jocu' cu clean installer... e o alta poveste tongue

| mAlexandra explică (pentru FreeLife):

Stiu ca am pus alta categoriewinking Asta e cea mai vizitata. Nu inteleg la ce ai mai raspuns. o data ce nu are legatura cu intrebarea. Asa sa te afli in treaba oh go on.

| mAlexandra explică (pentru FreeLife):

Atunci scuza`ma daca nu am inteles; P
Aha ok. mersi de raspuns.

| FreeLife a răspuns (pentru mAlexandra):

Glad i could help tongue
(Ma bucur sa-ti fiu de ajutor)