| ralucka a întrebat:

Am cont pe imvu si daca vreau sa editez o poza si apoi sa o pun la avatar la imvu. imi zice ca e prea mare, exista un program sau un site cu care nu conteaza cati kb are poza ti-o pune. Stiti cumva?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Baga poza in Paint si fara sa-i faci nimic salveazo ca JPG sau PNG! Asa o micsorezi la 200-300 Kb! Daca nu te descurci scrie-mi pm!

| Victor a răspuns:

Poza ta trebuie sa aiba 160x220px, (sau sa nu depaseasca 39k.). Vezi asta in pagina ta la "My Account'".In aceeasi pagina gasesti multe raspunsuri corecte nu "versuri" cind nimic nu ai a spune... BAFTA.

| ralucka explică:

Multumesc big hug !