| LetMeHelp a întrebat:

Stiti unde imi pot creea propriul meu avatar pentru messenger?
Sa scriu eu ce vreau pe o poza, sa pun ce imagini vreau eu. Daca stiti vreun program sau site lasati link.

P.S.: Dau funda. happy

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| foxsilver a răspuns:

Poti doar sa descarci poze de pe net, pentru avatarul tau, sau poti intra pe acest site:
http://pixlr.com/editor/
si sa-ti desenezi singur imagine (click pe "Advanced, Creati o noua imagine"). Ai si posibilitatea sa prelucrezi o imagine din calculator-click "Advanced, Deschideti imaginea din calculator".
La final ai posibilitatea sa salvezi imaginea in calculatorul tau.