| alina0022 a întrebat:

Am inaltimea 1, 70 si 54 de kg. Nu sunt grasa, dar am niste sani imensi si arata urat in proportie cu restul corpului. Daca slabesc cateva kilograme se vor mai micsora? Ofer funda! Multumesc anticipat. P.s:

Răspuns Câştigător
| Adrian926a a răspuns:

Nu esti grasa nu incerca a slabesti iti pierzi timpul, mananca tot ce vrei ca la 54 kg esti super ok nu incerca sa stai cu grija asta ca esti grasa si trebuie sa slabesti happy doar in cazul in care ai colacei la burta ar trebui sa o lasi mai moale happy

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca slabesti, poti pierde si de acolo ceva, dar nu semnificativ!
Mi se pare cel ptuin ciudat ca nu ai spus - sau ai uitat - daca nu te doare si coloana din cauza greutatii lor.
Mergi la medicul de familie sa iti dea o trimitere stie el unde si sa fi examinata si propusa pentru operatie de eliminare de grasime, din considerente de sanatate, si care este suportata de Casa de Sanatate!
La noi a fost cel putin un caz asemenator si intens mediatizat.
Success!

| corbulalbrosu a răspuns:

In urma unei slabiri si mai accentuate, teoretic sanii vor ramane la fel de mari, ceea ce ar produce de fapt in mod absolut sigur o si mai accentuata iesire in evidenta si o si mai pregnanta disproportie dintre silueta ta filiforma si ale tale "balcoane" imense si s-ar putea chiar si inestetice. Chiar din contra, pentru a estompa intr-o oarecare masura acest aspect inestetic s-ar putea ca "repararea/imbunatatirea" imaginii de ansamblu sa se realizeze prin adaugare de cateva kg in plus pentru a atinge greutatea ideala raportata la inaltimea ta si chiar si a sanilor tai. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Ai putea încerca soluția Simonei Halep - mai tai din ei.
Slăbind, nu reușești să scapi și de mărimea sânilor. Sau mult prea puțin - nesemnificativ, și asta doar slăbind foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o poza ceva sa intelegem despre ce merge vorba.

| armand69 a răspuns:

Altele nu au si plang, stai linistita ca nu e un defect

| LiveTheMoments a răspuns:

Cel mai probabil se vor lasa.

| AlexandraLiana a răspuns:

Eu zic sa te ingrasi daca vrei sa nu se mai vada atat de mari.

| Dooozer a răspuns:

Nu