| ღCuteღKissesღ a întrebat:

Vreau sa-mi ziceti o dieta alimentara sanatoasa, din care sa slabesc cateva kilograme. Am mai incercat, dar nu am reusit sa slabesc deoarece sunt pofticioasa si mananc foarte mult. Nu sunt ffff grasa dar as vrea sa slabesc cateva kilograme. M-am saturat ca prietenele mele sa-mi zica mereu ca sunt grasa.

P. S.: am 62 de kilograme si inaltimea de 1, 65 Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| elenuyzy a răspuns:

Fara paine, dulciuri si prajeli. multe legume, fructe, si alimente fierte si mai ales muuuuuuult sport! si apa muuulta!

| Bolovan_Claudiu_1997 a răspuns:

Incearca Dieta cu Ciorba De Varzabig grin