| bianca83112 a întrebat:

Hei TPU am nevoie de putin ajutor! Imi place de un baiat iar lui ii place de o colega de-a mea si abia stie ca exist. Cum sa fac sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| Georgi2011 a răspuns:

Incerca sa vb mai mult cu el sa te bagi in seama sa te imprietenesti cu colega aia a ta de care el este indragostit si incerca sa vb cu ea sa te ajute doar daca si ei ii place de el.Sau mai poti incerca sa te imprietenesti cu cel mai bun prieten a lui si sa petreceti cat mai mult timp impreuna

3 răspunsuri:
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Buna. Stiu perfect cum este! Sincer, n-ai ce sa faci. Gaseste un altul! Nu-ti pierde vremea, crede-ma, o sa-mi da-i dreptate!

| cccristi a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca nu ai cum sa il faci sa te placa,pur si simplu trebuie sa vorbesti cu el si sa vezi cum vorbeste el cu tine,de exemplu daca vine sa vorbeasca cu colega ta incearca sa te bagi si tu in vorba,desi nu este cel mai intelept lucru, dar daca zici ca nici nu stie ca existi atunci poate este singurul lucru pe care poti sa il faci PS:multa lume iti va spune ca ar trebui sa te duci sa vb cu el, dar cred ca daca nu ai vorbit pana acum cu el nu o sa te duci nici de data asta. sper ca te-am ajutat

| bianca83112 explică:

Va multumesc as fi vrut sa va premiez pe toti dar din pacate nu se poate va multumesc o sa incerc tot ce se poate daca va mai vine vreo idee uitati id-ul meu bianca_biencutza_bya