| Anonima1998 a întrebat:

Sall sad as avea nevoie de ajutor. cum pot sa-l fac pe un baiat sa ma placa? pentru ca el stie ca-l plac dar lui ii place de alta fata crying, dar el mereu ma saluta si nu stiu ce sa fac ca sa ma placa...

Răspuns Câştigător
| radwoo24 a răspuns:

Ajuta-te de o prietena sau daca nu intreaba-l tu. Zii ca s-a comportat ciudat si banuiesti ca te place... sa fiti singuri big grin

8 răspunsuri:
| dianadiana2000 a răspuns:

Daca te saluta e un gest de politete.nu inseamna ca te placewinkingfetitzooo renunta!

| Pshiholog a răspuns:

Nu poti obliga un baiat sa te placa, el trebuie sa te placa asa cum esti

| shtephan a răspuns:

Hmm, daca el ar vrea sa fie cu tine, iti spun eu ca va face el primul pas, daca nu inseamna ca e in "limba" dupa alta fata. Fii tu insuti si gaseste-ti altu' si ai sa vezi gelozia. happy

| RockStar a răspuns:

Scuze ca iti spun dar nu prea poti sa il obligi pe baiatul acela sa te placa. Deoarece cand stii destul de bine ca lui ii place alta fata... Ai face bine sa numai suferii :*. mai sunt baietii pe lumea asta happy. :*. Uita`l... happy. si numai fii atat de sigura ca chiar il " placi ". happy!

| Alexaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai incearca sa vezi ce ii place lui cel mai tare la o fata...c`hobby`uri are...big grinsi incearca sa te "adaptezi".si u la "ceea ce ii place lui"big grin
bafta:X

| Sophie90 a răspuns:

Eu nu stiu ce sa fac ca sa nu ma placa ...bine nu suntem impreuna dar tot la mine se uita...pai eu as zice in cazul tau sa mai astepti poate isi schimba parerea.

| BoRaK_7316 a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci Dragostea nu se Cumpara. Dac Va Vrea el o va lasa pe accea fata si te va lua pe tinewinkingbig grin Fundaabig grin

| alexbhasiatat a răspuns:

Bun! Deci in primul rand, atractia are legile ei, fie ca iti plac fie ca nu! Hai sa ne gandim : daca o persoana are tot ce vrea automat involuntar pretul care il pune pe ele e destul de mic fata de semnificatia pe care o are! Cat ai tine la un baiat pe care l-ai cucerit greu si cat ai tine la unu pe care il ai la mana?
2. Feminitatea e cel mai important!
3.Incerca cel putin sa nu ii arati ca iti place de el! De ce? Si-ar da seama ca situatia e la mana lui deci automat sar degrada totul!
4.Ideea e ca trebuie sa il atragi tu! Dar trebuie sa faci in asa fel incat NU TU SA TE DAI LA EL ci el la tine!
5.Fii dificila! Fii o provocare pentru el! Gandeste-te ca daca tu iti vinzi masina cu 10.000$ si vanzatorul e interesat automat pretul creste!

Nu e usor ceea ce vrei sa faci! Dar se poate! O seara placuta!