| eu1234512345 a întrebat:

Am o curiozitate: daca stai cu capul in "poala" iubitului si lui i se scoala ti se ridica capul sau ceva?

12 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Te exciti si ti se umfla clitorisul.

| Seducatorul a răspuns:

Da,avem o "pompa" hidraulica in pantalonirolling on the floor

| eu1234512345 explică (pentru Seducatorul):

Aoleu raised eyebrows, si de unde ai achizitionat-o? thinking

| Seducatorul a răspuns (pentru eu1234512345):

Mama Natura, evolutia Scumpo!

| Hakuouki a răspuns:

Daca baiatul e gol, da, daca e imbracat, nu...frate stai in zona apropiata genunchilor, nu-i ajunge acolo.

Răspuns utilizator avertizat
| BpBycaBestEVer a răspuns:

Mai,dar te-ai gandit? Daca nu i se scoala? Ce se intampla?

| HeadShoot32 a răspuns:

Depinde daca el o are de 25+ in sus si e destul de tare incat sa iti ridice capul ce pe o pana laughing

| Diana0727 a răspuns:

Da, normal! Doamne fereste, sa nu cumva sa faci asa ceva, ti-ai putea fractura gatul! big grin

| fulgerul090608 a răspuns:

Nu prea cred