| LimonadaCuLamaie a întrebat:

Am o intrebare legata de un baiat pe care-l plac happy
Eu il plac...
Si si el mi-a recunoscut ca ma place.
Imi face complimente ma baga mult in seama...Iar in ore se uita intruna la mine!happy
Dar in ultimul timp mi se pare ca este cam rece cu mine...Nustiu cum sa zic.Se poarta diferit.
Nu stiu despre ce sa discut ca sa-i atrag atentia.
O parere?
Multumesc mult!
Dau
Funda
+
Vot
:X

3 răspunsuri:
| SpawNury a răspuns:

Ati fost impreuna?

Daca nu, poate se astepta la o relatie si nu a primit-o. Si de asta incearca s-o lase balta sau. Are pe alta. thinking Sau pur si simplu nu te mai place, asa cum zicea ca te place candva. Eu ti-as sfatui sa mergi direct la el si sa il intrebi daca te mai place. big grin Simplu, rapid si sigur. Daca zice da, spune-i ca vrei sa fii cu el [Daca vrei asta bineinteles], sau asteapta sa se uite inca, cateva zile la tine la ore, dupa care iar sa fie rece cu tine. Daca nu poti sa pleci tu la el sa il intrebi, trimite o prietena, mai bine trimite o fata ca daca este rusinos nu iti va zice adevarul tie, dar ei da. big grin Fa asta si va fi bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te lua dupa Spawnury. cel mai bine e sa te duci tu la el si sa incerci sa vb cu el si de ce nu chiar sa-l saruti. nu trimite o prietena sa-l intrebe pentru ca e posibil sa-i zica ca nu te place deoarece nu vrea sa afle ceilalti colegi ca te place. Asa ca cel mai bine e sa te duci tu direct si sa vezi cum sta treburile. este posibil ca el sa nu se mai uite la tine deoarece ori a gasit o alta fata, ori s-a plictisit asteptand sa schitezi si tu un gest care sa va faca sa fiti impreuna, ori are o problema persoanala si se gandeste mai mult la acest lucru

| ghnfhjfkbn1356 a răspuns:

Poate si-a gasit pe alta sau ii se pare ceva ciudat la tine... lasa`l sa te bage el in seama chiar daca e posibil sa dureze mai mult sa te bage in seama... nu ii arata prin gesturi sau prin vorbe sau prin alte lucruri ca vrei neaparat sa vorbesti cu el ca asa o creada ca te pierde si va incepe sa te bage din nou in seama cu gandul sa te recucereasca