| KidutzuLuvv a întrebat:

Heyhappy
imi place foarte mult un baiat... vorbesc mereu cu el. imi zambest se poarta cu mine altfel [adica nu se poarta ca alti baietistraight face] mereu cand ma vede pe mess ma baga in seama sithinking am impresia ca ma place [ cred asta deoarece cand ma vede imi zambeste si mereu se uita la mine adica de vreo cateva ori la`m surprins asa ca se uita la mine ].
eu m`am gandit sa-i spun astazi ca il plac foarte mult love struck
ce parere aveti?:-s sa-i spun sau nu?straight face mi-e frica ca ma respinge.straight face
adica imi este asa rusine... nu stiu cum sa zicsad
dau funda :*

Răspuns Câştigător
| adelutza29 a răspuns:

Sincer cred ca trebuie sa incerci si eu cred ca dupa gesturile lui chiar te plec...tongue

succes!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vai, cum sa-ti fie frica? Daca semnele pe care le-ai dat sunt adevarate, acest baiat cu siguranta te placelove struck, deci ce mai astepti? spune-i urgent ca-l placi pana nu intelege ca nu-ti place de el si isi va cauta dragostea in alta parte. Deci treci la actiune! O zi buna! happy:*

| Twp3w a răspuns:

Nu,sa nu-ti fie rusine! Dai frau sentimentelor si spune-i ce simpti pentru el sigur nu o sa ai nimic de pierdut! Mai bine ii spui pe mess ca il placi e cel mai simplu decat fata in fata! Nu ai de ce sa iti fie rusine... Nu-ma bafta :*

| MissDi a răspuns:

Zii.curaj.succes

| Proconsul a răspuns:

Hey! Nu conteaza daca te respinge! Gandeste-te ce frumos ar fi daca ti ar spune "si eu". deci Traieste clipa!

| LOLA_1070 a răspuns:

Sa nu-ti fie frica trebuie sa-i spui daca nu el va cunoaste alte fete si daca o sa le placa pe ele mai mult decat pe tine(DACA CHIAR TE PLACE) o sa te uite pe tine, iar atunci vei regreta ca nu i-ai spus adevarul! Sper ca te-am ajutat cu sfatul!