| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena si are mereu alt iubit.azi are un tip, maine altu' si tot asa.
Si totusi, cica, sunt mai draguta ca ea ( Nu ma laud! :/) multi mi-au zis ca sunt si mai de treaba, mai intelegatoare, la locul ei ...infine, dar tot pe ea o 'prefera' baietii.
Ce ar putea sa vada la ea, fiindca nu are un corp de milioane, sa zici ca stau aia pentru fizicul ei.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Alexa sexul este o nevoie umana, pentru ca prrietena ta are pofte de astea mai mari e viata ei, multi baieti cauta sex asa ca stau cu ea

| corbulalbrosu a răspuns:

Te asigur ca nu are o buna reputatie.Se pare ca nici caracter sau sentimente.Se poate ca baietii spera sa obtina ceva mai mult decat le-ai oferi tu care esti o "scorpie" in conceptia lor.Nu vad ei doar spera.

| neutrino a răspuns:

Ea are lipici, ceea ce tu poate ca nu ai!

| LoveSleep a răspuns:

Le face omletă după partida de sex.
Tu știi să faci?

| h3r a răspuns:

Și tu ce vrei de fapt, câte un iubit în fiecare zi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu siguranta e mai inteligenta. Spun asta doar pentru ca sansele sa nu fie, avand in vedere intrebarea ta, sunt minime.

| Voidwithin a răspuns:

Probabil ca are o atitudine mai ''usuratica''.

| TheMisunderstood a răspuns:

Pai, multi baieti cauta doar chestia aia... "gaura sa fie"
Nu te stresa, cati ani ai? Mai bine singura decat cu cel nepotrivit, asa ca ai rabdare happy

| XxKidaaaxX a răspuns:

Eeh, si ce daca are mai multi baieti? Eu as prefera sa am un singur baiat si sa ma iubeasca, dar fiecare cum vrea. Poate ca ii lasa sa o atinga peste tot, cum altele nu o fac.