| Julisa a întrebat:

Am si eu o problemuță. Am prieten de un an jumate, mă iubește și îl iubesc enorm. Problema este ca de câteva luni nu mai facem dragoste aproape deloc, nu știu care este cauza, adica ne comportam ca la început, absolut nici o schimbare... Am vorbit mai detaliat, am crezut ca a intervenit plictiseala, monotonia dar nu. În aceasta vară am avut niște probleme de cuplu, am greșit eu mai mult dar și el. am iertat amândoi și am trecut peste, ne-am promis unele lucruri și totul este ca la început doar problemuța asta cu făcutul dragoste mai exista. Avem săruturi, pipăieli, atingeri, fierbere până la maxim dar rare ori facem dragoste, sincer... laughing lui îi place extrem de mult sexul oral, și îi fac sex oral de câte ori dorește, unde dorește și când dorește, suntem un cuplu mai open minded, if u know what I mean laughing. Sper să mă puteți ajuta, cel mai bun răspuns fuundăăăă! ^^

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce te opreste sa-i spui lui asta? astea sunt semne ca comunicarea nu este foarte buna intre voi, daca el vrea doar oral si atat e semn ca numai are interes asa mare sexual, tu ai vrea dar el nu, macar daca si el tiar face un oral asa e normal ce primesti sa dai, asta e prima regula intro relatie

| mihai69 a răspuns:

Cui nu-i place sexul oral?!?
Whatever, alta era problema...winking
Din păcate, răspunsul e tot la voi. Ai dat prea puține date despre „problemele de cuplu". A fost cumva vorba despre o relație în afara cuplului? Dacă da, e posibil ca asta să fi lăsat ceva urme în subconștientul partenerului tău. Chiar dacă aparent totul e ca la început, el cu siguranță simte altfel în interior.
Va trebui să luați totul de la zero.
Baftă!

| Julisa97 a răspuns (pentru mihai69):

Nu a fost vorba de nici o relatie in afara cuplului, pur si simplu parca nu mai avem timp adica ori suntem cu prietenii ori obositi... si am discutat amandoi am zis ca se rezolva dar nimic.

| mihai69 a răspuns (pentru Julisa97):

Ar fi și asta o explicație. Lipsa de timp distruge sexul. Nu poți s-o faci doar așa, de dragul sexului, ca iepurașii, nu?!?
Încercați să vă luați o vacanță, departe de tot și toate.

| Julisa97 a răspuns (pentru mihai69):

Nu se poate asa, nu mai se simte dragostea aia. oricum pe fuga quick and dirty merge cateodata dar nu mereu

| SunzianaMiccutzicka a răspuns:

De intrebare, unde ati mai facut sex oral si cum a fost? Adica daca ati facut-o intr-o baie publica cum va simteati ca stare...

| Julisa97 a răspuns (pentru SunzianaMiccutzicka):

Tot eu sunt, in masina, pe la petreceri, ne-am simtit ok ca stare laughing)