| AlexandraSandra2016 a întrebat:

Hei TPU as avea nevoie de putin ajutor pentru prietena mea. Noi facem handbal de aproximativ un an iar ei ii place de antrenorul nostru cu 4 ani mai mare. eu impreuna cu inca cativa prietenzi am zis ca si lui ii place de ea avnd in vedere cateva argumente:
1. O tachineaza tot timpul, legandu-se de un baiat care este prieten comun cu ambii, avnd in vedere ca inainte sa o vada cu el nu avea nici o treaba cu respectivul, dar acum tot timpul are treaba cu el;
2. O ea cu el peste tot, acum ceva tim cam 2 luni ea a suferit o interventie chirurgicala dar si asa dupa ce a revenit la antrenamente a luat-o cu noi la un meci chiar daca ea nu a participat, iar tot timpul o intreba cum se simte si daca a mancat si era tot cu ea, luand-o cu el peste tot si oferidu-se sa ii cupere anumite chestii (a fost prima data cand a dacut asta cu vreo fata din echipa);
3. Se joaca tot timpul cu parul ei, o ea in brate in gluma, o loveste tot in gluma;
4. O intreaba cum sta cu dragostea, daca are iubit si chiar s-a oferit sa ii faca rost de unul.
5. Se ofera sa mearga cu ea la anumite evenimente, de ex. acum s-a oferit sa mearga cu ea la un majorat;
6. De cand vine la handbal toti prietenii antrenorului nostru au inceput sa ii dea cereri pe facebook si se uita lung dupa ea pe drum;
7. O data a intrat peste ea in baie, in timp ce ea se schimba si nu a iesit din contra a ramas acolo;
8. Ii verifica tot timpul mesajele pe telefon si se uita la poze cu ea pe telefonul ei;
Cam atat, am avea nevoie de putin ajutor pentru a ne da seama daca o place sau nu, nu stiu orice ne-ar fi de ajutor.

Multumim anticipat! Cel mai bun raspuns primeste
*FUNDA*

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Avand in vedere cele prezentate in intrebarea ta concluzia ce se poate trage este una singura si anume ca intregul lui mod de a se comporta denota faptul ca manifesta un sentiment de mare atractie fata de prietena ta si chiar de protectie deosebita. Un astfel de comportament este caracteristic doar celor care intr-adevar sunt indragostiti de persoana asupra caruia isi "revarsa" o atentie atat de profunda.

2 răspunsuri:
| AlexandraSandra2016 explică:

Hey, usor ca nu ti-am jignit mama, si app invata sa scrii. happy