| anonim_4396 a întrebat:

as dori sa va rog sa ma ajutati intr-o problema mai personala dar totusi...

este un cokleg la mine in clasa si mie imi place foarte mult de el cu toate ca este cu un an mai mic ca mine am tras la scoala niste sfori si a acceptat sa fim impreuna o saptamana spunea el pentru a ne cunoaste mai bine insa eu il stiam de mica pentru ca stam in acelasi cartier si mergeam mai mereu pe la el.

Dar toata chestia asta a durat de vineri seara pana luni insa vineri si sambata nu am vorbit abia duminica seara pe mess... in fine pana la urma luni am vb cv si la scoala si spunea ca nu vrea sa ma raneasca si cv de genul insa in acea seara l-am sunat si am stabilit sa fim prieteni, dar nu stiu ce s-a intamplat pentru ca in saptamana aia am intrat intr-o depresie nu mai mancam si plangeam mereu insa o prietena buna m-a ajutat.

Cineva mi-a spus ca m-am atasat mult de el intr-un timp scurt si chiar asa si este...

Dar am realizat ca de cv imp se poarta ciudat adica imi cara ghiozdanul, se baga singur in seama, meteu cand trag cu coada ochiului la el in ore se uita la mine... si ieri cand i-am spus sa faca o poza cu mine parca inebunise si nu stiu era nebun adica s-au bagat doi colegi in poza si a innebunit si i-a alergat... iar azi un coleg a spus in gluma ca ma bate si el a spus ca nu o sa o faca

Prin urmare asta e nu stiu ce sa fac ce sa cred

pana la urma o alta colega a vorbit cu el si el i-a spus ca nu s-ar mai combina cu mine pentru ca nu e la fel la a doua relatie...

Mie imi e doar de o chestie si anume sa nu ajung sa sufar pentru cineva care nu ma merita.dar deja cred ca am facut-o

Va rog frumos sa ma ajutati chiar nu stiiu ce sa fac sunt foarte debusolata

multumesc si

Răspuns Câştigător
| elllaa a răspuns:

Pune in calcul si faptul ca prietena ta(cea care ai zis ca te-a ajutat) sa fi luat legatura cu el si sa ii fi spus prin e treci, iar el sa se simta oarecum vinovat pentru ca tine la tine.Si in tot acest timp cat a vrut sa iti arate prietenia lui s-a atasat si el destul de tine si ii e frica sa mai incerce o reimpacare ca si cuplu pentru ca se teme ca nu o sa mearga si ca iti va rani din nou sentimentelethinking

2 răspunsuri:
| Akcent a răspuns:

Da cati ani ai?

| larisairina a răspuns:

Ar trebui sa ramaneti doar amici, asa ca treci mai departe