| D3eaa a întrebat:

Asi vrea sa imi cumpar un telefon nou de la Cosmote, am luat o revista cu telefoane si nu inteleg urmatorul lucru : scrie acolo langa telefon pretul telefonului si de care abonament este dupa scrie pret fara abonament si sub pretul fara abonament apare pret in rate egale prin alpha bank. deci ce sa inteleg ca daca il iau in rate la alpha bank nu mai platesc abonamentul sau ...lamuriti-ma si pe mine [ Stiu ca asta nu e categoria potrivita dar imi cer scuze ...nu stiu ce categorie sa aleg "sorry" ]

Răspuns Câştigător
| Tynnna a răspuns:

Pai este posibil sa il poti lua fara abonament si sa il poti plati in rate pentru ca sunt mai scumpe fara abonament.alta posibilitate nu vad. intreaba la magazin.happy