| Mefics a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez un nou telefon de la cosmote pe abonament. Vreau sa stiu : Pot sa impart abonamentul la 3 persoane? Daca da...platesc abonamentul doar pentru o singura persoana, nu?

2 răspunsuri:
| QiCKaaTc a răspuns:

Adica tu iti imparti telefonul cu inca 3persoane?! Daca la asta te refereai, poti sa-ti imparti telefonul si cu 1. 000 de persoane, doar tu o sa platesti.

| Mefics explică (pentru QiCKaaTc):

Nu impart telefonul cu 3 persoane... abonamentul il impart in 3 : eu mama si tata...straight face