| luluu70 a întrebat:

cum aflu codul paginii mele de facebook? Gen : @+[159513114161447:0] stergeti "+". Stiu ca trebuie sa ma uit la link-ul paginii si sa gasesc numerele acolo, dar eu nu am nici un numar, uitati link-ul aici www.facebook.com/Statusuriiii.34, va rog aflati voi codul. multumesc:*

13 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Ca sa creezi o aplicatie noua:
http://developers.facebook.com/apps/

Aplicatii > dai click pe aplicatia creata si ii copiezi idul. Funda? :)

Răspuns utilizator avertizat
| Vคмριяιţá a răspuns:

Si eu vreau sa aflu.Nu stiucrying

| Vคмριяιţá a răspuns:

Intri pe orice pagina. Sa zicem ca intri pe a ta si in link apr numere de genul 135642295 apoi postezi intr-un comentariu @[135642295:0]. Funda?

| Bianca0Stefania a răspuns:

Pai, la o pagina de FaceBook, la link trebuie sa scrie un număr dupa ca de exemplu:

http://www.facebook.com/pages/Fashion-Stars/399848816745729. Codul este
@+[399848816745729:0] și ca sa apară ștergi +.

Dar dacă nu apare ca la acest link:

http://www.facebook.com/Smilejujupage sa nu va ingrijorati. Exista un site care te ajuta sa afli chiar și la persoane. Acel SITE este: http://aflacumsa.ro/......-facebook/

Doar scrii sub acea imagine link-ul pagini (sa nu aiba cod, adica un nr mai lung la sfarsit) sau chiar link-ul profilului tau. Dupa apare o fila noua in care scrie " Daca pagina se numeste (numele pagini care vrei sa afli codul) atunci codul este: (Codul pagini/userului)

Sper ca te-am ajutat! Funda?

| PeresBogdan1999 a răspuns:

Cand intrii pe pagina ta iti apare linkul+niste numere, de exemplu: http://www.facebook.com/pages/Likeabossro/540917935919013
codul paginii mele este @[540917935919013:0]!

| luluu70 explică:

Daca nu merge scrieti pe facebook : Statusuriiii :oo3

| RedDisciple a răspuns:

@[361377710551264:0] LIKE

| PasiuniExtremee a răspuns:

Da Click dreapta pe pagina si dai la "View Source" sau "Vedeti sursa paginii" Sunt niste numere scrise cu negru. Acela este codul... happy

| madalinaDK a răspuns (pentru PasiuniExtremee):

Iti multumesc...Raspunsul tau a fost cel mai bun

| Mujdaba_Melis_1978 a răspuns (pentru PasiuniExtremee):

E cel mai bun raspuns mai bine iti dadea tie funda

| NicolaeDiana1999 a răspuns (pentru PasiuniExtremee):

La mine a mers. Si eu eram in aceeasi situaie. La View page Source.acolounde scrie cu negru :{}; b(Env);}}envFlush({"user"sadIAR AICI NISTE NR.
Nr. acelea le copiezi si pentru cod le scrii asa : @[numerele aici:0]...
Multumesc pentru ajutor Pasiuni Extremee

| KrAzZzY a răspuns (pentru PasiuniExtremee):

Salut..Nu inteleg cum sa dau click dreapta..Plz zi-mi si mie puppy dog eyes ..Mersi :*