| WweEdge a întrebat:

Hei TPU cum as putea sa ii demonstrez iubitei mele ca o iubesc?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Comunică cu ea, plimbări la munte, etc.
Pa, pa.

| ankadella a răspuns:

Prin gesturile tale, printr-un simplu "Te Iubesc", printr-un simplu zâmbet care înnebuneşte orice fata. falsitatea nu-şi are rostul. fi tu!

| zurick a răspuns:

Arata-i ca sentimentele tale pentru ea sunt reale, asculta-o, intelege-o si fii alaturi de ea oricand

| Keith a răspuns:

Respect,intelegere si IUBIRE.Bafta!

| Radu_Bogdan_Ionut_1990 a răspuns:

Te porti frumos cu ea, va plimbati, radeti, te uiti in ochii ei, ii spui ca o iubesti. ATENTIE! Cadourile nu demonstreaza iubirea. Micile atentii, pot demonstra cate ceva(nu neaparat atentii materiale).

| Pufoseniiee a răspuns:

Sall. Fa-i o cina romantica si o rochita cadaou... asa ne place noua, fetelor!laughing Funda?

| InTell a răspuns:

Simplu...Te duci la ea, te uiti fix in ochii ei si ii spui "Te iubesc, puiule!"

http://www.youtube.com/watch?v=J0BkdKGPTxw

Muuuulta baftaa!

| AleCsuţaa a răspuns:

De ce toţi credeţi că fetele îşi doresc cadouri scumpe? Nu toate fetele îşi doresc diamante, inele, parfumuri, pantofi, haine, genţi şi alte lucruri care oricum se vor duce.

Unele dintre noi îşi doresc iubire, înşelegere şi să li se spună " Te iubesc! ". Ştii câţi fluturi în stomac simte o fată când i se spune propoziţia de mai sus? Dacă ai întâlnit fete materialiste, nu înseamnă că toate sunt la fel. Sper să-ţi schimbi punctul de vedere despre fete.

| Biutss a răspuns:

Nu cadourile scumpe conteaza!batting eyelashes

Fii atent cu ea, fa-o sa zambeasca, sa rada. Spune-i ce simti pentru ea, asta in cazul in care chiar o iubesti. Explica-i sentimentele tale, si fa-o sa se simta protejata in bratele tale! happy

Bafta! :*

| MadalinaEsteZero a răspuns:

Nu e nevoie de cadouri scumpe, alint-o, sarut-o, afla ce-i place, mai fai si cate un cadou din cand in cand, dar nu scump, gestul conteaza!
Succes!
Funda?