| john0523 a întrebat:

Ce pot face sa ii demonstrez iubitei mele ca o iubesc? va rog cat mai multe raspunsuri.

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Dragostea nu e o formula matematica pe care trebuie s-o demonstrezi,dragostea se simte,e ca vantul, n-o vezi, dar o simti.
Dovezile sunt inutile, fiecare clipa care trece e o dovada, de fapt.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai eu cand o vad dupa 2 zile, o strang in brate cateva minute si o sarut( nu doar pe buze, ci si pe frunte, gat.) si sunt vesel cand sunt cu ea si fac tot felul de chestii.
nu trebuie sa faci ceva special pentru a-i arata ca tii la ea, trebuie sa faci ce simti!

| neutrino a răspuns:

Ofera-i flori in fiecare zi.

| cristimihailov a răspuns:

De ce ar trebui sa ii demonstrezi tu?

Ea nu poate sa vada?

Daca e nevoie sa ii demonstrezi, schimb-o.

| Ycu a răspuns:

Dacă ai iubi-o ai știi ce să faci!

| CapitanulEvident a răspuns:

Ai putea sa o eliberezi din beci, pentru inceput.

| Immortal69 a răspuns:

Pai fi atent cu ea, comportate frumos, si ofera-i toata atenia si dragostea ta.