| MagdaIrimie124 a întrebat:

Hei TPU.
Dacă în lunile noiembrie și decembrie am avut 2-3 contacte sexuale neprotejate, dar înainte de începerea menstruației cu câteva zile, menstruatiile fiind normale, iar în ianuarie am avut 2 contacte PROTEJATE (prezervativ) tot înainte cu o săptămână de începerea menstruației, pentru ca atunci sunt în perioada infertila, exista vreun risc de sarcina?
Am impresia ca îmi tot creste burta, ma ingras și am dureri de stomac. Sângerarea de luna aceasta a ținut doar 3-4 zile dupa a venit ft puțin. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata nu este posibil sa ramai gravida.

| Goete a răspuns:

Normal ca te ingrasi, abia faci sex, de doua ori pe luna?
Sexul arde caloriile